O akcji

Dlaczego #pelniazycia w rytmach latino?

Historia jest prosta. W fundacyjnej rodzinie uwielbiamy dzielić się radością i stwarzać okazje do rozwijania pasji. Uwielbiamy akcje pełne pozytywnej energii. Bardzo potrzebujemy wsparcia finansowego – prowadzenie domu, zapewnienie naszym dzieciom dostępu do leczenia i rehabilitacji jest dla nas ogromnym wyzwaniem. Sami – bez pomocy finansowej – nie poradzimy sobie. Ale! Nie chcemy wzbudzać litości, nie chcemy wyciągać ręki w żebraczym geście. Uwielbiamy sytuacje, w których każdy jest zadowolony – gdy pomaganie łączy się z fajnym działaniem, z frajdą. Stąd pomysł na akcję pełną endorfin. Wy się bawicie, tańczycie, a my możemy sprawiać, że i nasze Dzieci będą żyły #pelniazycia!

To już trzecie wielkie wydarzenie w gościnnych progach CH Tulipan. Bo gwarancją sukcesu są oddani Przyjaciele. Wcześniej skakaliśmy na trampolinach – teraz będziemy tańczyć. Parking przed CH Tulipan zamieni się w letni bulwar tętniący rytmami latino. O niezapomniane emocje zadbają fantastyczni instruktorzy z Latin Dance Academy. Będzie nauka tańca, pokazy i impreza pod gołym niebem. Będzie przestrzeń dla dzieci, strefa relaksu i pysznego jedzenia. Będą niespodzianki i dobra energia.

Latin Dance Academy

Latin Dance Academy - szkoła tańca w sercu Łodzi Latin Dance Academy to miejsce stworzone przez Monikę Sęk i Daniela Rojewskiego z pasji i miłości do tańca oraz z chęci dzielenia się wieloletnim doświadczeniem tanecznym. Spotkasz tu profesjonalnych, pełnych pozytywnej energii instruktorów, którzy wprowadzą Cię w magiczny świat tańca oraz w przystępny sposób wytłumaczą każdy krok czy figurę. Głównymi filarami naszej szkoły są romantyczna bachata oraz salsa liniowa ale nie mogłoby zabraknąć zmysłowej kizomby, zouka oraz szalonej salsy cubany. W naszej ofercie znajdziesz również inne techniki, które kto wie… może zawładną akurat twoim sercem? Latin Dance Academy to miejsce, gdzie nie tylko nauczysz się tańczyć, czuć się pewnie i atrakcyjnie na parkiecie.. to również miejsce gdzie spotkasz przesympatycznych ludzi z ogromną pasją do tańca i z pewnością nawiążesz nowe znajomości i długotrwałe przyjaźnie.

Fundacja Dom w Łodzi

Fundacja „Dom w Łodzi” od 12 lat prowadzi jedyny w Polsce Dom Dziecka dla Dzieci Chorych. Mieszka w nim 9-cioro dzieci porzuconych przez biologiczne rodziny, mające bardzo różne niepełnosprawności i schorzenia. Gdyby Dom, dzieci mieszkałyby na oddziałach szpitalnych, w hospicjach lub domach pomocy. Fundacyjna rodzina działa też szerzej – stara się zmieniać świat, by był bardziej otwarty i przyjazny dla dzieci z niepełnosprawnościami.

CH Tulipan

Centrum Handlowe przy ul. Piłsudskiego 4. To więcej niż sklepy i zakupy. To fantastyczni ludzie zaangażowani w działanie na rzecz lokalnej społeczności, gotowi nieść pomoc i zmieniać świat. To miejsce, w którym od kilku lat odbywają się różne akcje wspierające Fundację „Dom w Łodzi”: działania charytatywne, wystawy, zbiórki. #Pelniazycia w rytmie latino to kolejne działanie na rzecz niepełnosprawnych dzieci. 27 lipca parking przed CH Tulipan zamieni się w gigantyczną salę taneczną! Zawirujmy razem!