Instruktorzy

Daniel Rojewski

Założyciel szkoły Latin Dance Academy, magister inżynier oraz dyplomowany pedagog. Licencjonowany instruktor tańca i fitnessu.

Monika Sęk - Rojewska

Założycielka szkoły Latin Dance Academy, z wykształcenia lingwistka, z pasji tancerka i instruktorka.

Magdalena Promińska

Z wykształcenia lekarz, z zamiłowania tancerka. Swoje pierwsze taneczne kroki w wieku 10 lat stawiała w tańcu towarzyskim w szkole Step Dance Krzysztofa Wegwerta.

Marcin Sokół

Marcin swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2012 roku od salsy liniowej, zaś w 2016 zapoznał się ze swoją partnerką życiową Magdaleną oraz z bachatą.

Paweł Wróblewski

Instruktor tańca, choreograf, trener personalny, dietetyk. kopalnia wiedzy o ciele i tańcu. Jego miłością jest salsa, ale jaka? “Salsa to salsa!” mówi Paweł. Uwielbiam wszystkie!

Justyna Jaroszewska

Justyna pierwsze kroki taneczne stawiała w domu przed lustrem przymierzając stroje starszej siostry, która przez większość jej dzieciństwa szykowała się na zawody tańca towarzyskiego.

Angela Świątek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia i dietetyka. Ukończyła również pedagogikę podyplomowo. W 2013 roku zdobyła tytuł Instruktora Fitness w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie oraz tytuł instruktora Zumba® Fitness w 2014 roku.

Anna Paradowska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, z wykształcenia magister ekonomii, ale od zawsze kochała muzykę i taniec. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła 4 lata temu i jest idealnym przykładem na to, że na taniec nigdy nie jest za późno.